Kemer'e 'Noel Baba'lı Yeni Yıl Tanıtımı

Antalya Kemer ilçesinde yılbaşı için Noel özel tanıtım videosu hazırlandı. Sosyal medyada 'visitkemer' başlığıyla yayımlanacak videoda tekneyle sahile çıkan Noel Baba, hediye paketleriyle oluşturulan 'Kemer' yazısı önünde şezlong üzerinde güneşlendi.

Kemer'e 'Noel Baba'lı Yeni Yıl Tanıtımı
banner182

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Kemer'in sosyal medyada 'visitkemer' başlığı altında tanıtımının yapılması amacıyla yürütülen proje kapsamında bu kez yılbaşı için özel bir video çekildi. Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) tarafından yürütülen çalışmada Noel Baba figürü ön plana çıktı. 5 yıldızlı Rixos Sungate Otel Genel Müdürü ve KETOB Yönetim Kurulu Üyesi Derya Billur, Noel Baba'yı canlandırdı. Ayışığı Parkı sahilindeki çekimleri KETOB Başkan Yardımcısı Tayyar Gül ve Ayışığı Parkı Genel Müdürü Tansel Akşit de izledi.

"NOEL BABA'NIN ANTALYA'DA YAŞADIĞINI ÖĞRENECEKLER"

Çekimlerde Noel Baba'yı canlandıran Derya Billur, şöyle dedi:

"Kemer otelcileri olarak destinasyonumuzun tanıtımı için kampanya yaptık. Ben bir otelin genel müdürü olarak bu yıl 'Noel Baba' oldum. Noel Baba, Kemer için neden önemli? Bildiğiniz üzere Demre ilçesinde Aziz Nikolaos hakkında çok büyük bulgular var, orada yaşadığı hakkında. Ama tüm dünya Noel Baba'nın kuzey kutbundan geldiğini düşünüyor. Aslında gerçekler herkes tarafından bilinmekle birlikte, medya ve pazarlama anlamında dünya bunu farklı kullanıyor. Kemer olarak bu gerçeği yaptığımız filmlerle ve hazırlayacağımız duyurularla tüm dünyaya yavaş yavaş, sindire sindire anlatacağız ve 1 gün Noel Baba'nın aslında Antalya'da yaşadığını öğrenecekler."

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner188

banner187

banner186

banner189