CNN INTERNATIONAL: Parçalara Ayrıldı!

AP haber ajansı, üst düzey bir Türk yetkiliye dayandırdığı haberinde emniyetin konsolosluk binasında yaptığı aramada Cemal Kaşıkçı'nın binada öldürüldüğüne dair kesin kanıtlara ulaştığını duyurdu. CNN International ise Kaşıkçı'nın konsolosluk binasında öldürüldükten sonra bedeninin parçalara ayrıldığını öne sürdü

CNN INTERNATIONAL: Parçalara Ayrıldı!
banner182

Associated Press haber ajansı, Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'yla ilgili yürütülen soruşturmaya ilişkin çarpıcı bir iddia ortaya attı. Üst düzey Türk yetkiliye dayandırılan haberde, polisin konsolosluk binasında yaptığı aramada Suudi gazetecinin binada öldürüldüğüne dair kesin kanıt bulduğu ifade edildi.
Yetkilinin konuyla ilgili daha fazla detay vermediği ifade edildi. Öte yandan inceleme ekibinin Suudi Arabistan Başkonsolosu'nun yaşadığı konutta arama yapmak üzere konuta gittiği belirtildi.
CNN INTERNATIONAL: KAŞIKÇI ÖLDÜRÜLDÜ, BEDENİ PARÇALANDI
Öte yandan Amerikan CNN International televizyon kanalı bir Türk yetkiliye dayandırdığı haberinde, Cemal Kaşıkçı'nın 2 Ekim'de girdiği konsolosluk binasında öldürüldüğünü ve bedeninin parçalara ayrıldığını öne sürdü. Benzer bir iddia soruşturmanın daha erken dönemlerinde The New York Times gazetesi tarafından da ortaya atılmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner189