Kızının Boğazına Bıçak Dayayan Babayı Vatandaşlar Engelledi

Dün öğle saatlerinde Güngören’de bir ticari taksiyi gasp eden şahıs daha sonra kızının boğazına bıçak dayadı. Olaya tanıklık eden vatandaşlar babaya engel oldu.

Kızının Boğazına Bıçak Dayayan Babayı Vatandaşlar Engelledi

Edinilen bilgiye göre baba Ali Ç. 7 yaşındaki kızı ile birlikte Esenler’den taksiye bindi. Seyir halindeyken birden bağırmaya başlayan Ali Ç taksiciyi korkuttu. Bunun üzerine taksici araçtan kaçınca şoför koltuğuna acımasız baba geçerek Güngören’e geldi.

Vatandaşlar Acımasız Babaya Engel Oldu!

Taksiden inen Ali Ç.  Kızını duvar kenarına çekerek boğazına bıçak dayadı. Küçük kızın zor durumda olduğunu gören çevredeki vatandaşlar elinde bıçak olan babaya engel oldu. Küçük kızı vatandaşlar kurtarırken baba Ali Ç.’yi polisler gözaltına aldı. Neyseki herhangi bir yara almayan küçük kız annesine teslim edilirken baba Ali Ç. Sağlık kontrolü amacıyla hastaneye polis eşliğinden hastaneye götürüldü.

Güvenlik Kameraları O Olayı Kaydetti.

Kızını taksiden indirip duvar kenarına götüren eli bıçaklı babanın o gürüntüleri bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Kamera görüntülerinde kızını duvar kenarına götüren baba elindeki bıçağı kızını doğrultuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER