Ali Ateş İyi Partiden Adalığını Açıkladı

İyi Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, 24 Haziran Seçimleri için Gümüşhane’den Milletvekili Aday adaylığını resmen açıkladı

Ali Ateş İyi Partiden Adalığını Açıkladı
banner182

İyi Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, 24 Haziran Seçimleri için İyi Partiden Gümüşhane Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Ateş yaptığı yazılı basın açıklamasında şöyle devam etti. “Bizler bu yola çıkarken tüm baskılara, tehditlere ve engellemelere rağmen, küresel efendilerin ve onların yerli uzantılarının kirli oyunlarını bozarak, kaybolan HAK, HUKUK ve ADALETİ yeniden tesis etmek için,  partili ve partisiz, haklının hakkını savunmak için yola çıktık.

   Yanımda dimdik duran siz Kuva-i Milleye’nin cesur insanları, öncelikle sizleri saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

 DEĞERLİ KARDEŞLERİM; Bizler bu günlere kolay gelmedik. Bütün süreci hep beraber ilmek ilmek işleyerek geldik. Kaygımız, korkumuz yoktu. Çünkü biz Kuva-i Milliye hareketiyiz. 80 milyonu kucaklayan bir hareketiz.  

 Tüm haksızlıklara ve engellemelere rağmen, Büyük Türk Milletinin geleceğinde var olması için,   ÜSTÜNLERİN değil, HUKUKUN üstünlüğünü, kaybolan ADALETİ ve üniter yapıda demokrasiyi hâkim kılmak için karar kıldık. 

 . Geleceğimizin teminatı olan, üniversite mezunu gençlerimiz ve çocuklarımızın yarınlara umutla bakabilmeleri, halkımızın yaşam standartlarının yükseltilmesi, geçim sıkıntısı olmayan, huzur ve mutluluk içinde yaşayacak imkânlara sahip olmak için bu yola azimle çıktık. Çünkü metal yorgunu değiliz.

     Bizler bu amaçlar doğrultusunda İYİ Partili olduk, partimize gönül veren, ülke bütünlüğünden, demokrasiden yana, adaletten yana, sevgiden yana, toplumsal barıştan yana olan sizleri ve bütün hemşerilerimi bir kez daha kutluyorum.

    İnanıyor ve iddia ediyorum ki, 24 Haziran 2018 erken Genel Seçimleri Partimizin ve halkımızın zaferi ile sonuçlanacak ve karanlıklar yırtılacak, Güneş yeniden doğacaktır. Türk Milletinin aydınlık geleceği yakındır.

Değerli Basın Mensupları, Kıymetli Arkadaşlarım,

 Gümüşhane’nin öz evladı olarak, içinizden biriyim. Gümüşhane’de ikametgâh ediyorum İyi ve kötü günlerimizde sizinle beraber oldum. Beraber ağladık, beraber güldük.

 İYİ’ ler hareketine ve şehrimize katkı sağlamak, hizmet etmek için, İnanıyorum ki, İYİ Partinin iktidarında, Cumhuriyetin bozulan değerleri daha da güçlenecektir.

    Sorunları, ben bilirim, ben yaparım anlayışı ile değil, ORTAK AKILLA çözmenin sözünü veriyor ve Milletvekilli Aday Adaylığımı açıklıyorum.

     Bu kararımızın Devletimize, Şehrimize, Milletimize,  şahsıma, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

     Eğitimden, dış politikaya, toplumsal barıştan, ekonomiye, adaletten tarıma, ülkede bozulan bütün değerler yeniden tamir olunacak, Ülkemiz dünyada yeniden saygın ve iltifata mazhar olacaktır.

Kimsenin ötekileştirilmediği, karnı tok, başı dik, eşit bireylerin, hukukun üstünlüğü ilkesi ile yarınlara güven duyacağı bir iktidar İYİ Parti ile mümkün olacaktır.

     Değerli kardeşlerim, size her şeyi yaparım sözünü veremem, ama söz verdiğimiz her şeyi yapacağımızın sözünü veriyorum” deidi.

                                                                                                Ali ATEŞ

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER