Fotoğrafı Çıkınca İstifa Etti

Ak Partili Başkanın Kumarhanede Çekilen Fotoğrafı Sadece Gümüşhane’nin değil tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.

Fotoğrafı Çıkınca İstifa Etti

Ak Parti Gümüşhane Gençlik kolları Başkanı Emrah Elmahtı’nın Gürcistan’da çekilen bir fotoğrafı Sosyal medyada ve  yerli ve Ulusal Basında çıkan haberlerden sonra Gençlik kolları Başkanı Görevinden istifa etti.

Erdoğan bu konuşmayı yaptığı sırada, AK Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanı Emrah Elmahti’nin kumarhanedeki fotoğrafı AK Parti'liler tarafından paylaşıldı ve kumarhane görüntüsü eleştirildi. Seçimlerde Belediye meclis üyesi adayı da olduğu söylenen Emrah Elmahti’nin kumarhanedeki fotoğrafının, Gürcistan’ın Batum şehrinde çekildiği öne sürüldü.

Odatv'nin yayımladığı haberden yaklaşık iki saat sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Elmahti, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Dilekçesi genel merkeze yollanan, Elmahti’nin dilekçesinde ki açıklaması şöyle: “30 Aralık 2017 tarihinde Ak Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atandım. Başladığım günden bugüne kadar görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. AK Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları görevimden iş yoğunluğum sebebiyle istifa ediyorum. Göreve geldiğim günden bugüne kadar yanımda olan, destek veren teşkilat arkadaşlarımdan genel merkeze kadar herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım.”

Yaşanan gelişmenin ardından istifaya mecbur kalan Elmahti’den sonra gözler geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Arzu Ay’ı tehdit eden Kadın Kolları Başkanı Münire  Şeyhoğlu’na  çevrildi. Şeyhoğlu’nun da istifa edip etmeyeceği ise belirsizliğini koruyor .

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

version="1.0" standalone="yes"?> <