GİYAD Hayırlı Olsun Ziyaretlerine Başladı

GİAD Gümüşhane İş Adamları Derneği Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Belediye Başkan yardımcısı Gümüşhaneli Erhan Aras’a Hayırlı olsun ziyareti Düzenledi.

GİYAD Hayırlı Olsun Ziyaretlerine Başladı

GİAD Gümüşhaneli İşadamları Derneği 6. olağan genel kurulu Başkanı Erdal Kurt’un Başkanlığında  oluşturulan yeni yönetim kurulu ve yüksek istişare kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte ilk ziyaretini; 31 Mart yerel yönetim seçimleriyle yeniden göreve gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Başkan Yardımcısı Erhan Aras'ı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde de Fethi Yaşar ve Erhan Aras'ın Gümüşhane ve Gümüşhanelilere ilişkin vefa ve iyi niyet duygularını içeren samimi sohbetlerine teşekkür eden GIAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kurt, "GİAD Yönetim ve Yüksek İstişare Kurulları olarak Fethi Yaşar ve Erhan Aras'ı tebrik ediyor, başarı dileklerimizi tekrar etmekten memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyoruz" dedi.

GİAD'ın yapmış olduğu ziyarete, göreve yeni seçilen Yenimahalle Belediye Meclis Üyeleri Seher çelik ve Yusuf Doğan’da iştirak ettiler.

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER