GTSO’DAN 65 Klavyeli Tablet

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın öncülüğünde başlatılan tablet yardımı kapsamında 65 adet klavyeli tablet bilgisayar, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İsmail AKÇAY tarafından Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran TAŞBİLEK’in himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN’a teslim edildi.

GTSO’DAN 65 Klavyeli Tablet

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın öncülüğünde başlatılan tablet yardımı kapsamında 65 adet klavyeli tablet bilgisayar, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İsmail AKÇAY tarafından Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran TAŞBİLEK’in himayelerinde  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seydi DOĞAN’a teslim edildi.

Tabletlerin teslim edilmesi sırasında bir açıklama yapan Vali Sayın Kamuran TAŞBİLEK ; “ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli  katkılarıyla Pandemi sürecinde uzaktan eğitim almak zorunda kalan çocuklarımıza katkı sunmak amacıyla, değerli Oda Başkanımız Sayın İsmail AKÇAY’ın getirmiş olduğu yüksek kaliteli tabletleri bugün teslim alacağız, bundan dolayı başta TOBB’un çok değerli Başkanı Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na  onun ekibine, İlimizde, İlimizin her türlü konusunda, her türlü meselesinde çok etkin olan, İlimizin çok önemli bir değeri olan, Gümüşhane’mizin Ticaret ve Sanayi Odasının değerli Başkanı İsmail AKÇAY  beye ayrıyeten, hassaten çok teşekkür etmek istiyorum.  Bu, bizim İlimizde Eğitim kalitesinin artması noktasında da, çocuklarımızın uzaktan eğitime ulaşma noktasında da çok değerli çok önemli bir katkı bunu, değerli Başkanıma arz ettiğin gibi ihtiyaç önceliğini belirleyerek, en ihtiyaçlı çocuklarımıza ulaştırma noktasında elimizden gelen çabayı, gayreti sarf edeceğiz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın bu değerli katkısının bizzat yerini bulması noktasında bizde bütün çabamızı, emeğimizi sarf edeceğiz. Tekraren değerli Başkanımız İsmail AKÇAY’a değerli TOBB Başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız diyorum. Bunları da (Tabletleri) inşallah en kısa zamanda çocuklarımızla buluşturacağız.” dedi.

Daha sonra Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İsmail AKÇAY ; “ Tablet bilgisayarların ihtiyaçlı çocuklara ulaşmasında büyük pay sahibi olan Türkiye odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ na, İlimizde her zaman ve her konuda desteklerini yakın ilgi ve alakasını gördüğümüz Sayın Valimiz Kamuran TAŞBİLEK’e ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz  Seydi DOĞAN’a teşekkür ediyorum.” Diyerek tabletleri teslim ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 23:31

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

version="1.0" standalone="yes"?> <