Gümüşhane Ercan Çimen’le Devam Diyor!

Gümüşhane’de yapılan ankette Gençler, Kadınlar ve Gümüşhane halkı Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in çalışmalarını başarılı olduklarını ifade ederek Başkan çimen ile 2019 yerel seçimlerinde “devam” diyor.

Gümüşhane Ercan Çimen’le Devam Diyor!

2019 Yerel seçimleri yaklaşırken Tüm Türkiye’de olduğu gibi Gümüşhane’de de yerel yönetime halkın bakış açısını ve Gümüşhane’nin 2019 seçimlerinde nabzını tutmak için Gümüşhane Haber Gazetesinin yaptığı ankette Gümüşhane’de özellikle Kadınlar ve Gençler başkan Çimen’in yaptığı çalışmaları başarılı bulduklarını ifade ederek Başkan Çimen’in 2019 yerel Seçimlerinde Çimen’i yeniden Gümüşhane Belediye Başkanı görmek istediklerini ifade ettiler.

Yapılan ankette Gümüşhane halkı ve özellikle kadın ve geçler Gümüşhane Belediye başkanı Çimen için şu ifadeleri dile getirdiler. “2014 yerel seçimlerinden önce Gümüşhane ney idi şimdi ne oldu. Gümüşhane 50 yılda görmediği hizmeti son 4 yılda gördü. Yine son dört yıl içerisinde Gümüşhane yeni baştan inşa edildi. Önümüzdeki yerel seçimlerde Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in  yeniden aday olması ve başkan Çimen’i yeniden Gümüşhane Belediye Başkanlığında görmek istiyoruz” diye ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 19:37

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
SÜLEYMAN
SÜLEYMAN - 8 ay Önce

MUSTAFA CANLI NIN YAPTIGI HÎZMETLÎRÎ GÖZ ARDI YAPMAYALIM BEN YURT DISINDA YASIYORUM HER SENEDE GÜMÜSHANEYE GELÎYORUM FAZLA COK BÜYÜK DEGÎSÎKLÎK DE GÖRMEDÎM. KÎM MEMLEKETÎME HÎZMET YAPIYORSA O GELSÎN

Erdoğan
Erdoğan - 8 ay Önce

Hangi halkmış o acaba. Belediyenin borç batağında olduğunu bilmeyen, belediye çalışanlarının ikramiye, ek ödeme ve mesailerinin dahi verilmediğini bilmeyen halk mı. Yancı müteahhitlerin zenginleştiği ve belediye borcunun 5 katına çıktığı bir memlekette yatırım olsa ne olur olmasa ne olur.

Bilge kağan
Bilge kağan - 8 ay Önce

Şişirin anket yapılmışmışta memleket gene başkan görmek istiyomuşta,geç bu havaları bu haberi yapmak için toplumun zemin oluşturmak için kaç lira yediniz şişirdiğiniz başkandan.
İkinci mesele belediyenin kendi yapacak oldugu ve başlanan projelerin hiçbir milletin hizmetine sokulmadı at temeli dik direkleri gerisi geç geliyo, bütün muteahitler mal verenler iş yapanlar hep mahkemeye vermiş durumda belediyenin 200 trilyonu aşmış durum da araçlara koyacak mazotu dahi petrol vermiyo artik krediler ödenmiyo işçilerin maaşı kesik yatıyo ikramiyeler hiç verilmiyo daha neler neler var Meydana çıkmış sadece çocuk parkları var başka da bişey yok meydanda. Battı memleketin belediyesi bunlarda hala ercan efendiyi pohpohluyo, bizim karnımız tok kardeş.

Erdoğan
Erdoğan - 8 ay Önce

Hangi halkmış o acaba. Belediyenin borç batağında olduğunu bilmeyen, belediye çalışanlarının ikramiye, ek ödeme ve mesailerinin dahi verilmediğini bilmeyen halk mı. Yancı müteahhitlerin zenginleştiği ve belediye borcunun 5 katına çıktığı bir memlekette yatırım olsa ne olur olmasa ne olur.

Mustafa şeker
Mustafa şeker - 8 ay Önce

Süleyman bey Ben Canlı harici kimseye oy vermedim, ama Allah var çok şaşırtıcı bir şekilde Çimen canlının 15 yılda yaptığını son iki yılda yaptı, Ghanede çok şey değişti, değişmedi diyen kördür.. (eski şehir stadyumuna yapılan anlamsız iğrenç yapı ve Atatürk parkı hariç ) herşey güzel gidiyor. İnşAllah çok daha iyi şeyler yapar..

Hüseyin
Hüseyin - 8 ay Önce

Mustafa canlı iyi hizmetler yaptı ama insanların tapu sorununu çözmedi halk onu yolladı Ercan Çimen'de iyi hizmetler yaptı oda insanların tapu sorununu oyalıyor ve tapuları vermiycek halk onuda yollar karaer Mah hallalmazsa oyumu MHP vercem

Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Bir önceki seçimde kazanıldığı takdirde ilk çalışmanın tapu çalışması olacağı söylenmişti bizde seçtik ve Halen verilmedi ben devletten parasıyla tapu alamıyorsam benim evimin tapusu yoksa verilmiyorsa Gümüşhane cennet olsa oy vermem bitmiştir.

mürsel
mürsel - 8 ay Önce

süleyman bey seni yurt dışı nasıl kabul etti bilmiyorum sakatlık maaşı alıyormusun bari çünkü senin anlatmana göre görmeyen gözlerle bakıyorsun galiba ercan başkanın iki senesi yeter gerisini koymaya gerek yok Herşeyden önce ALLAH var yukarda


SIRADAKİ HABER