Gümüşhane Sabri Varan’ı Milletvekili olarak Görmek istiyor!

Sabri Varan, 22 Eylül 1965'te Gümüşhane’de doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini başarıyla bitirdi. Daha sonra Gümüşhane’ye geri dönerek meslek hayatına başladı. Üniversite sonrası Hasret Kitapevi’nde çalıştı.

Gümüşhane Sabri Varan’ı Milletvekili olarak Görmek istiyor!

Sabri Varan, 22 Eylül 1965'te Gümüşhane’de doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini başarıyla bitirdi. Daha sonra Gümüşhane’ye geri dönerek meslek hayatına başladı. Üniversite sonrası Hasret Kitapevi’nde çalıştı.

Genç yaşında atıldığı siyasete, 1991 yılında Refah Partisi medya tanıtımdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak başladı. Bu görevi başarı ile icra etmesinin ardından 1995’te Gümüşhane İl Başkanlığı görevini devraldı. Fazilet Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2002 yılında yapılan genel seçimlerde Gümüşhane halkının teveccühü ile 22. Dönem Gümüşhane Milletvekili oldu. Milletvekilliği boyunca Gümüşhane halkının sorunlarını meclise taşıyarak şehre hizmet getirilmesinde büyük rol oynadı.

Gümüşhane’ye hizmeti hayatının en önemli gayesi haline getiren Sabri VARAN kendisine layık görülen her görevi başarıyla yerine getirmiştir. Her geçen gün kan kaybeden Gümüşhane’yi gelişen büyüyen ve kazanan bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışmaktadır.

Sivil toplum, siyasi parti ilişkileri, halkla ilişkiler konularında çalışmaları olan VARAN Gümüşhanespor ve Gümüşhane’yi Sevenler Hizmet Vakfında çalıştı. Gümüşhane’nin Sesi Gazetesi’nde köşe yazarlığı, Fazilet Gazetesi’nde Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı.

Gümüşhane için önemli hizmetlere imza atan VARAN, Gümüşhane’ye başta toplu konut ve sağlık olmak üzere, turizm, eğitim ve sanayi alanlarında onlarca yatırımın yapılmasını sağladı. Siyaseti “Halka Hizmet” anlayışıyla benimsemiş dürüst, vatansever bir siyasetçi olan Sabri VARAN her zaman yeni projeleri ile Gümüşhane’yi geliştirme çalışmalarına devam edecektir.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Sayın Devlet Bahçeli’nin tensipleri ile Gümüşhane Belediye Başkan adayı oldu. Cumhur ittifakı ile ülkenin sorunlarına tüm iç ve dış mihraklara karşı çözüm üretmektedir. Sadece ülke içi değil dış siyasette de ülkenin bekası ve gücünü ortaya koyacak politikalar üzerine çalışmaktadır. Gerek yerel ve ulusal basın ile ilişkisi gerekse sosyal medya kullanımı ile her zaman ülke siyasetinin gündeminde aktif olarak rol almaktadır.

Gümüşhane halkının, kendisine güven ve sevgisi ile halkın kendisine vereceği her görevi tevazu ile kabul eden ve edecek olan VARAN, önümüzdeki seçimlerde de hizmet yarışında görev almak için aday olacaktır. Gümüşhane’nin kendi çocuğu olan Sabri VARAN kenti bilen ve çözüm üreten siyaseti ile her zaman her görevi almaya hazırdır. Kendi bilgi birikimi ve tecrübesinin yanında siyasetin bir ekip işi olduğunu bilen ve uzman ekibi ile de halkın güvendiği siyasetçi profilini çizmektedir.

Gümüşhane Sabri Varan’ı Milletvekili olarak Görmek istiyor!

Gümüşhane Halkı 26 ve 27 Dönem Milletvekillerinin Gümüşhane’ye gelmemesinden dolayı Gümüşhane ve ilçelerine Hükümetin hizmetlerinden fazla hizmet alamayan Gümüşhane halkı vekil isyanı gündeme geldi. 2023 Seçimlerinde Gümüşhane 28 Dönem Gümüşhane Milletvekili olarak Gümüşhane Halkı Sabri Varan’ı görmek istiyor.

Gümüşhane Halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen halk şu ifadeleri kullandı “2023 Seçimleri için seslendi. İş hayatı ve Siyasi hayatında üstün Başarılara imza atan Gümüşhane’nin evladı Sabri Varan’ı Ak Partiden Milletvekilli olarak görmek istiyoruz. Türkiye olarak zor günlerden geçiyoruz. Gümüşhane’de bu zor günlerden geçiyor. Bu zor günlerde Gümüşhane halkı Milletvekillerimizden bırakın hizmet almayı Seçim bölgesi ve memleketine gelmekten aciz olan Milletvekilleri Gümüşhane halkına nasıl hizmet eylesin. Gümüşhane halkı 22. Dönem Milletvekili Sabri Varan’ın Milletvekilliğinden ve Gümüşhane’ye yaptığı hizmetlerden çok memnun olan Gümüşhaneliler 2023 Seçimlerinde Sabri Varan’ı  Gümüşhane Milletvekili olarak görmek istiyoruz” açıklamasında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2021, 10:26

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER