Gümüşhane teşkilatı Sakarya’ya gidiyor

Yeniden Refah Partisi Gümüşhane il teşkilatı hafta sonu Sakarya’da gerçekleştirilecek olan 'Seninleyiz Kudüs' mitingine katılacak.

Gümüşhane teşkilatı Sakarya’ya gidiyor

Filistin ve Kudüs'e destek için 9 Şubat Pazar günü saat 14.00'de Sakarya Kent Meydanı'nda düzenlenecek olan miting hakkında açıklamalarda bulunan Gümüşhane İl Başkanı Ziya Nas, başta Erbakan Vakfı, İHH ve Ümmet Vakfı olmak üzere çok sayıda sivil toplum kuruluşunun yanısıra Filistin'in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa ve Filistin davasına gönül vermiş birçok önemli ismin de mitinge katılacağını söyledi.

ALANDA SADECE FİLİSTİN BAYRAKLARI OLACAK

Gümüşhane teşkilatının mitingde yerini alacağını kaydeden Ziya Nas, “Gümüşhane’den mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız için de çalışma yapıyoruz. Bu anlamlı organizasyonda yer almak isteyen vatandaşlarımız İl Başkanlığımız ile iletişime geçebilir. Mitingimiz ‘Seninleyiz Kudüs’ ana temasında gerçekleştirilecek ve hiçbir şekilde Parti bayrakları kullanılmayacak. Sadece Filistin bayrakları alanı süsleyecek” dedi.

AMERİKA’NIN ARDINDAKİ GÜÇ SİYONİZMDİR

Zalime karşı mazlumun yanında yer almak için Sakarya’da olunacağına dikkat çeken Nas; “Trump ve Netanyahu tarafından açıklanan sözde “Yüzyılın Planı”, Milli Görüş’ün haklılığını, ferasetini bir kez daha göstermiştir. Biz Milli Görüş olarak 50 yıldan beri; ABD’nin arkasındaki görünmez gücün Siyonizm olduğunu, ABD’de Siyonizm’in onayı olmadan ‘başkan adayı’ olmanın mümkün olmadığını ifade ediyoruz. Ayrıca 50 yıldan beri Dünya Siyonizm’inin ve Siyonist İsrail Devleti’nin amaçlarını ve hedeflerini tek tek açıklayarak tüm insanlığa en önemli uyarı vazifesini yapıyoruz” diye konuştu.

FİLİSTİN'İN GELECEĞİNE FİLİSTİNLİLER KARAR VERECEK

Trump veya Netanyahu’nun Filistin halkının geleceğine karar verme hakkına sahip olmadığına vurgu yapan Nas, “Bu karar, ancak ve ancak Filistinlilerindir. İşgalci İsrail devletinin asıl hedefi olan 'Büyük İsrail' yolunda attığı bu adımlar asla kabul edilemez! Biz Türkiye’nin öncülüğünde İslam alemi olarak; hep birlikte ortak hareket edip, stratejik zenginliklerimizi zulme karşı 'yaptırım gücü' olarak kullanmadan, batıdan bağımsız savunma sanayimizi kurmadan, savunma teknolojilerimizi kendimiz geliştirmeden, kendi bağımsız bankacılık ve finans sistemimizi kurmadan, Amerikan dolarının dünyadaki hakimiyetini ortadan kaldırmadan, Mescid-i Aksa’yı da Kudüs’ü de Filistin’i de kurtaramayız. Tüm bu adımların atılmasını sağlamak da öncelikle Türkiye’nin görevidir” şeklinde konuştu.

MİLLİ GÖRÜŞ VAR OLDUĞU MÜDDETÇE SİYONİZM HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK!

Yeniden Refah Partisi olarak; her daim Hak’kın ve haklının yanında yer alacaklarını dile getiren Nas, “Milli Görüş lideri merhum Necmettin Erbakan Hocamızın; “Amerika İsrail’i bu kadar seviyorsa, kendi eyaletlerinden bir tanesini İsrail’e versin” sözünü tüm dünyaya bir defa daha haykırmak, Kudüs’ün ve Mescid-i Aksa’nın sahipsiz olmadığını göstermek için 9 Şubat Pazar günü, saat 14’de, Sakarya Kent Meydanı’nda yerimizi alacağız. Aziz milletimiz var olduğu müddetçe, Milli Görüş var olduğu müddetçe, Siyonizm hedefine ulaşamayacaktır” ifadelerini kullandı.

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER