Gümüşhane Web Tasarım Hizmette!

Gümüşhane’de web tasarım ve dijital pazarlama çözümleri sunan “Gümüşhane web tasarım” hizmete girdi.

Gümüşhane Web Tasarım Hizmette!
banner182

Gümüşhane’nin web Tasarım ve Dijital pazarlama kurumsal firması Trabzon’da hizmete girdi. Gümüşhane Haber Gazetesi Sahibi Salih Zengin bir ilke imza atarak Gümüşhane’nin web tasarım ve dijital pazarlama kurumsal firmasını kurarak Gümüşhane’nin dijital pazarlama konusunda çıtasının üst seviyelere yükseleceğini vurgulandı.

Gümüşhane Haber Gazetesinin Sahibi Salih Zengin “Gümüşhane web tasarımı” neden kurduğunu açıkladı. Zengin “ Türkiye’de hızla yükselen teknolojiden faydalanarak büyük şehirlerde bulunan firmaların ve işletmelerin kurumsal web sitelerine bakıldığında illerimizin yöresel ürünleri internet ortamında pazarlanırken Gümüşhane’nin yöresel ürünleri pek fazla internette yer almıyor. Bunun nedeni yöresel ürün pazarlayan firmaların firmasına özel tasarım la bir site yaptırmaya kalktığında oldukça uçuk fiyatları gördüğümde bir kurumsal web sitesi sıfırdan nasıl yazılır bunları araştırdım ve yaptığım araştırmalarda işinin ehli olan uzmanlardan ve hocalardan eğitim alarak Gümüşhane’de il defa profesyonel anlamda faaliyet vermek için Gümüşhane web tasarım firmasını kurdum” dedi .

Gümüşhane web Tasarım açılışa özel %50 indirimle Gümüşhane esnafının kurumsal web sitelerini kuracaktır. Sitenin kurulumundan sonra Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkmak için yapılan seo hizmetini Gümüşhane esnafına sunacağız.

Bölgemizde fazla yaygın olmayan firmaların web siteleri artık Gümüşhane’de ve yakın illerde bulunan firmaların kurumsal firma web firmaların internet siteleri, E-Ticaret siteleri çok rahatlıkla ve uygun fiyatlarla kurulacak. Yerli ürünleri internet üzerinden bütün dünyaya satışını yapabilecektir.

GÜMÜŞHANE  WEB TASARIM  resmi web sitesi için TIKLA

  

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 1 yıl Önce

hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER