Gümüşhane’de Ak Parti il ve İlçe Yönetimlerinin İstifasını mı İsteyecek

Ak Parti Genel Merkezi 31 Mart Mahalli idareler ve Genel Seçimlerinin sonuçlarında Gümüşhane’de Ak Parti 4 İlçe ve 7 Belde Belediye Başkanlığını kaybettiğinden il ve İlçe yönetimlerinin istifalarının isteneceği söylentileri Ak Parti Genel Merkezinde şimdiden konuşulmaya başladı.

Gümüşhane’de Ak Parti il ve İlçe Yönetimlerinin İstifasını mı İsteyecek

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,31 Mart Mahalli idareler ve Genel Seçim sonuçlarında Ak Parti Kaybettiği belediyelerde Genel Merkez  31Mart Seçimlerinde oy oranının düştüğü il ve ilçelerde  oyların  düşüş nedenlerini tespit  ederek gelecek seçimlere hazırlık için büyük bir titizlikle çalışmalar başladı. Konuyla ilgili kesin ve katı açıklaması olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.  “Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız” diyerek mesajını vermişti. Ak Parti Genel Merkezi vakit kaybetmeden çalışmalara hız vererek geçtiğimiz günlerde İzmir İl Başkanının istifasını istemeyle göreve başladı.

Ak Parti Gümüşhane’de 31 Mart 2019 Seçimlerinde 4 İlçe  Belediye Başkanlığını kaybetti ardından 7 Belde Belediye Başkanlığını kaybedince  Genel Merkez   Gümüşhane Seçim sonuçlarını tek tek analiz ederek seçimlerde neden başarısız olunduklarını tespit ederek önlem almaya başlandı.  Ankara ve Genel Merkez kulislerinde  il ve ilçe yönetimlerinin istifası istenecek  söylentileri şimdiden konuşulmaya başlandı.  

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER