Gümüşhanelilerden CİĞERİME Geri Dön Çağrısı!

Trabzon’da yaşayan ve Gümüşhaneliler tarafından çok sevilen İş adamlarından CİĞERİM olarak tanınan Erol Birsen’i Trabzon’da yaşayan Gümüşhaneliler tarafından Siyasete geri dön çağrısında bulundular.

Gümüşhanelilerden CİĞERİME Geri Dön Çağrısı!
banner234

Trabzon’da yaşayan ve Gümüşhane ve Trabzon’da CİĞERİM lakabı ile tanılan her iki ilin gerek halkı tarafından  gerekse kurum amirleri ve kurum çalışanları tarafından çok sevilen CİĞERİM Geçmiş dönemlerde  Trabzon siyasetinin  çeşitli kademelerinde  görev alan CİĞERİM uzun zamandır Siyasetten uzak durarak kendisini  Resmi kurumlarda ve Hastanelerde  işi olan vatandaşlara  yardım ederek   Gümüşhane ve Trabzon halkının  gönüllerinden  taht kurdu.

Trabzon’da  yaşayan 64 bin Gümüşhaneliler tarafından  ÇİĞERİM lakaplı  bilinen Erol Birsen’in  yeniden Trabzon siyasetinin güzel bir kademesinde aktif yer almasını istiyorlar. Trabzon’da  en çok seçmeni olan Gümüşhane halkı Trabzon Siyasetinin  kanaat önderlerinde bir çağrıda bulunarak şöyle seslendiler. “ Trabzon’da  en çok seçmeni olan  bir il olmamızın münasebetiyle  bütün siyasi parti temsilcilerine  de seslenen Gümüşhaneliler  önümüzdeki seçimlerde de  Gümüşhane kontenjanından belediyelere en az bir kişi verilmelidir çağrısında da bulundular. Gümüşhaneli iş adamımız  CİĞERİM Erol Birsen’in  Ortahisar veya Büyükşehir Belediye  Başkan yardımcısı olarak görmek isteyen 64 bin Gümüşhaneli  CİĞERİM Erol birsen hangi partiden aday olursa olsun Trabzon’da yaşayan 64 bin Gümüşhaneli olarak o partide Erol Birsen için çalışmaya hazırız” dediler.  

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 21:34

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 2 yıl Önce

yok ya ne güzel hayırlı işler

SIRADAKİ HABER