Önce Profesör Sonra Sağlık Bakanı

Gümüşhane geçmiş dönem Milletvekili Doç. Dr. Kemalettin Aydın 27.Dönem Hükümetinde de Profesör Dr. Kemalettin Aydın Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı olarak görev alması bekleniliyor.

Önce Profesör Sonra Sağlık Bakanı

Gümüşhane’nin geçmiş dönem Milletvekillerinden Gümüşhanelilerin Doç. Dr. Kemalettin Aydın, hocası artık Gümüşhanelilerin Profesör Dr. Kemalettin Aydın Hocası oldu.  Aydın Sağlık bilimleri üniversitesine Profesör. Dr. Kemalettin aydın atandı. Gümüşhane Haber Gazetesi ailesi olarak Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz.

16 Yıllık Siyasi çalışmalarında mensubu olduğu Ak Partide Milletvekilliği ve Ak Parti Genel Merkezinde AR-GE Başkan Yardımcılığı ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevince ve soy ismi gibi aydın ardında hiçbir kara leke bırakmayan örnek ve ender bir siyasetçidir.

Önümüzdeki dönemlerde kurulması beklenen 27.Dönem Hükümeti için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına Ankara kulislerinde en çok ismi geçen Profesör Dr. Kemalettin Aydın Hoca’nın ismi geçiyor. Aydın, Önce Profesör Sonra Sağlık Bakanı oluyor.  

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yurt
Yurt - 10 ay Önce

SIRADAKİ HABER