Özer’e 63 bin 223 Seçmenden tam destek

24 Haziran 2018 Tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde Trabzon’dan Ak Parti aday adayı olan Abdullah Özer’e Trabzon’da 24 Haziran Seçimlerinde oy kullanacak olan 63 bin 223 seçmenden Özer’e tam destek.

Özer’e 63 bin 223 Seçmenden  tam destek
banner182

Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday adayı Abdullah Özer Trabzon’da  Faaliyet gösteren  Trabzon Gümüşhaneliler Derneğini Ziyaret etti. Trabzon Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Volkan Albayrak ve Yönetim kurulu ile yapılan toplantıda  fikir alışverişi gerçekleştirildi. Oldukça  sıcak kanlı yapılan sohbette Trabzon Gümüşhaneliler Dernek Başkanı  Volkan Albayrak, yaptığı konuşmasında  “ Trabzon Gümüşhane iki kardeş şehirdir. Bu nedenle Trabzon Ak Parti’den 24 Haziran Seçimleri için Trabzon Milletvekili aday adayı olan Trabzon’un ve Gümüşhane’nin sevilen iş adamı Abdullah Özer kardeşimizin Trabzon’dan  Milletvekili seçilebilmesi için Trabzon Gümüşhaneliler Derneği olarak tam destek vereceğiz”  dedi.

Trabzon’da 24 Haziran Seçimlerinde  63 bin 223 Gümüşhane Nüfusuna kayıtlı seçmen  oy kullanacak. Trabzon ve Gümüşhane’nin sevilen iş adamı Abdullah Özer için Trabzon’da bulunan  Gümüşhaneliler  tek yürek olacaktır.

Gümüşhane Haber Gazetesi Trabzon’da  oy kullanacak olan yaklaşık 250- 300 Gümüşhaneli ile yapılan röportajlar sonunda   Abdullah Özer, aday gösterildiği takdirde  partili partisiz  her Gümüşhaneli seçmen Özer için çalışacağız mesajlarını verdi Trabzon’da  oy kullanacak olan 63 bin 223 seçmenin  oylarıyla  Abdullah Özer Trabzon’da tek Gümüşhaneli Milletvekili olma şansına sahip olacak

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 22:19

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER