Türk Siyasetinin Acı Kaybı

İstanbul Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Gümüşhaneli Hemşerimiz Birol Hayal Yakalandığı Korona virüs salgınında tedavi gördüğü hastanede korona virüsüne yenik düşerek hayatını kaybetti.

Türk Siyasetinin Acı Kaybı

İstanbul Ümraniye’de yaşayan Gümüşhaneli Hemşerimiz Birol Hayal Teknoloji ve iletişim alanında faaliyet gösteren şirketlerinin yöneticiliğini yapmakta olan hemşerimiz geçmiş Dönemlerde Ak Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcılığı görevinin ardından Yerel Seçimlerde Ak Parti’den Ümraniye Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen hemşerimiz Hayal,  Yakalandığı Covid-19 Virüs salgını Hastalığı nedeni ile hastanede tedavi altındaydı.

Belediye Meclis Üyesi Gümüşhaneli Hemşerimiz Birol Hayal  yakalandığı  Covid- 19 virüs salgınına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Ak Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyemiz Birol Hayal, Ümraniye halkına ve İstanbul’da ve Ümraniye’de yaşayan Gümüşhanelilere  bir çok hizmette bulunan  hemşerimizi  Gümüşhaneli olmayan  vatandaşlar  partili partisiz  herkes  Birol Hayal’in ölümüne  “Türk Siyasetinin acı kaybı” cümleleriyle ifade etiler.

29.12.1967 tarihinde Gümüşhane ilinde doğdu. 47 yıldır Ümraniye'de oturmaktadır. Teknoloji ve iletişim alanında faaliyet gösteren şirketlerinin yöneticiliğini yapmakta olup; Evli ve üç çocuk babasıdır.

Birol Hayal’e Allahtan Rahmet Kederli ailesine Başsağlığı diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 17:35

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahaddin Tanış
Bahaddin Tanış - 1 yıl Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH

SIRADAKİ HABER