Vali Taşbilek’ten Rektöre ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’ten ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildi.

Vali Taşbilek’ten Rektöre ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’ten ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildi.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Vali Taşbilek, Rektör Gümüşhane Üniversitesi’ne yeniden atanmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, yeni dönemin Üniversiteye ve Gümüşhane'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ise düşünceleri, “Üniversite olarak başarılı bir 4 yılı geride bıraktık. Şehrimize, üniversitemize ve ülkemize sunduğumuz başarılı çalışmalar ve yaptığımız katkılar neticesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden bu göreve atandık. Gümüşhane  Valisi  Kamuran Taşbilek görev yaptığımız süre içerisinde desteğini bizlerden esirgemedi. Yeni dönemde de Gümüşhane Üniversitesi olarak Gümüşhane ilimiz ile birlikte birçok çalışmaya imzaya atacağımıza ve katma değeri yüksek projeler üreteceğimize inanıyorum. Sayın Valimiz de yaptığı ziyarette şehir-üniversite bütünleşmesine katkı sağlayan her türlü çalışmanın arkasında olacaklarını ve destekleyeceklerini dile getirdiler. Bu sebeple de yeniden atanmamız dolayısıyla ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 17:59

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER