Varan’dan Gümüşhane’ye Teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Sabri varan 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ardından Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamasında Gümüşhanelilere teşekkür etti.

Varan’dan Gümüşhane’ye Teşekkür

MHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Sabri Varan,31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Varan sözlerine şöyle devam etti. “Bizler kadere iman etmiş insanlarız. Her aldığımız nefes gibi her aldığımız neticeyi de yüce Yaradan’ın takdiri olarak biliriz.

31 Mart yerel seçimleri için büyük bir özveri ile gece gündüz demeden çalışan başta değerli eşim olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma, Gümüşhane’nin gençlerine, kıymetli hanımefendilerine, Ülkü Ocaklarına, İl Teşkilatımıza ve desteklerini hiç esirgemeyen kıymetli Genel Başkanımız Dr. Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimize teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da biz Gümüşhane’mizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının Gümüşhane’miz ve Türkiye’miz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

i.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 08:48

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER