Yakışmadı Sana Osman Akgül

İstanbul Yeni Kapı’da İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF’in ) ve Gümüşhane valiliği ile beraber ortaklaşa düzenlediği 8 Gümüşhane Tanıtım Günlerine Gümüşhane Milletvekili Osman Akgül Katılmadı.

Yakışmadı Sana Osman Akgül

İstanbul Yeni kapı meydanında  İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu ve Gümüşhane Valiliği ile ortaklaşa düzenlenen 8.Gümüşhane tanıtım günlerine Gümüşhane Milletvekili H.Osman Akgül katılmadığından  dolayı Gümüşhanelilerin tepkilere neden oldu.

Türkiye’nin her yerinden  İstanbul Yeni kapı 8. Gümüşhane Tanıtım günlerine akın eden Gümüşhaneliler, Tanıtım günlerinde  Gümüşhane Milletvekili H. Osman Akgül’ü  göremediğinden dolayı  alana katılan Gümüşhanelilerin ortak açıklamalarında  Milletvekili Osman Akgül’e büyük tekiler geldi.

Federasyon Başkanı Vahit Olgun,ile Gümüşhane Milletvekili H.Osman Akgül’ün arasında  bilinmeyen bir kırgınlıktan dolayı 8 .Gümüşhane Tanıtım Günlerine katılmayan Gümüşhane Milletvekili  Osman Akgül’e Gümüşhaneliler tepki gösterdi. Gümüşhaneliler yaptığı açıklamasında  “ Milletvekilimiz H.Osman Akgül Gümüşhane’den  aday olduğunda  Federasyon Başkanı Vahit Olgun seçim çalışmalarında canla başla  çalıştı. Aranızda olan hüsümeti  genele yaymanız yakışı kalmaz. Gümüşhane’nin protokol listesinde ismi Olan  Gümüşhane Milletvekili Osman Akgül’ün bütün protokolün ve TBMM Başkan vekilinin katıldığı bir  programda  Gümüşhane Milletvekili H.Osman Akgül’ün katılmadığı program bu proğram ne vahit olgun’un programı ne de Osman Akgül’ün bu program Gümüşhanenin programı Gümüşhane Protokolünde ismi olan her kişinin katılma zorunluğu varç diyerek ifadelerini yakışmadı sana osman Akgül” diyerek ifadelerini kullandılar.

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yiğit
Ahmet yiğit - 2 yıl Önce

GELİRSE DE KENDİNE GELMEZSEDE KENDİNE BİRİLERİNİN AĞIZ DALAŞI YÜZÜNDEN KİMSE GÜMÜŞHANELİLERİ ES GEÇEMEZ YERİ ZAMANI GELİNCE BİZDE CEVABINI VERİRRİZ KİMSE KENDİNİ AĞA PAŞA GÖRMESİN BİZ NE AĞALAR PAŞALAR GÖRDÜK ŞİMDİ HEPSİ İTİN DEĞERİ KADAR DEĞERİ VAR

SIRADAKİ HABER

version="1.0" standalone="yes"?> <