Bakan Aşkın Bak’tan Gümüşhanelileri hayal kırıklığına uğratan açıklama!

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın, 820 milyon TL bedelle yapılacak olan 6 yeni stadyumun içerisinde söz verdiği Gümüşhane'nin olmaması Gümüşhanelileri hayal kırıklığına uğrattı.

Bakan Aşkın Bak’tan Gümüşhanelileri hayal kırıklığına uğratan açıklama!
banner182

Geçtiğimiz aylarda Gümüşhane'ye gelen ve Gümüşhanesporlu taraftarların insanca maç izlenebilecek stat talebini değerlendirerek yeni stad sözü veren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gümüşhanelilerin takdirini kazanmıştı.Ancak dün yapılan açıklamada Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TOKİ imkanlarıyla Ankara, Elazığ, Erzincan, Hakkari, Şırnak ve Edirne'de yapılacak stadyumlar, 820 milyon lira bedelle futbolseverlerin hizmetine sunulacağı haberinden sonra Gümüşhaneliler hayal kırıklığına uğradı.

Zor ve ilkel şartlarda maç izlemek zorunda kalan Gümüşhanespor taraftarları bu duruma tepki göstererek Gümüşhanenin diğer illerden geri kalan yerine neden söz verilip yerine getirilmiyor, vatanına , milletine sadık bir il olmak mıdır suçumuz ifadelerini kullandılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özal eskicioğlu
Özal eskicioğlu - 1 yıl Önce

Sayın bakanımız bol bol yurtçi yurt dışı geziyor özellikle medyaya güzel poz vermek için özen gösteriyor Bir icraatını görmek CB hemşeri başkada bir şey ortada Gümüşhane olarak seçimler. Geliyor.

SIRADAKİ HABER