Meral Akşer’in adaylığı için davullu zurnalı imza kampanyası!

İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı'nca Genel Başkan Meral Akşener'in cumhurbaşkanlığı adaylığı için davullu zurnalı imza kampanyası başlatıldı.

Meral Akşer’in adaylığı için davullu zurnalı imza kampanyası!
banner182

Kültürpark Basmane kapısında bir araya gelen İYİ Parti İzmir Teşkilatı üyeleri, tarafından cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener için davullu zurnalı imza kampanyası basın açıklamasına, cumhurbaşkanlığı seçiminde İYİ Parti'yi destekleme kararı alan DP İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler de katıldı. Çok sayıda partilinin yer aldığı basın açıklamasında, Genel Başkan Meral Akşener'i milletin cumhurbaşkanı olarak görmek istediklerini açıklayan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç, "Millet, adayının yine bu milletin bağrından çıkmasını istiyor. 100 binler, 100 bin imza için memleketin dört bir yanında seçim kurullarına gidiyor" dedi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı adayı belirlemek için imza vermek isteyenlerin, bugünden itibaren 9 Mayıs'a kadar bağlı bulundukları ilçelerdeki seçim kurullarına giderek, imza verebilecek. İmza verme işlemi, saat 08.00'den 20.00'ye kadar süreceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner188

banner187

banner186

banner189