Örgütün Kuklası

Partisini FETÖ'nün kuklası haline dönüştüren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için yürüdüklerini söyledi.

Örgütün Kuklası
banner237

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün ardından ilk kez grup toplantısına katıldı. Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nü niçin yaptıklarını madde madde anlattı. Hain örgüte verdiği amansız desteği görmezden gelen Kılıçdaroğlu 'FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkarmak için yürüdük' dedi. Teröristlere adalet için mitingler düzenleyen Kılıçdaroğlu sözde adalet yürüyüşünü de 'Hapisteki askeri öğrenciler için de yaptık" diyerek büyük bir skandala imza attı.

İŞTE KK'NIN SÖZDE ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜN GEREKÇELERİ

Bu yürüyüşü dosyası kapatılan Muhsin Yazıcıoğlu için yaptık. FETÖ'nün darbe girişimine karşı canını veren 249 şehidimiz ve gaziler için yaptık. Bu yürüyüşü şehitler ve gaziler arasında ayrım yapılmasın. Ayrım yapan vatan hainidir demek için yaptık. Bu yürüyüşü gayri meşru ilan ettiğimiz anayasanın dünyaya tanıtılması için yaptık. Bu yürüyüşü liyakat sistemi tekrar Türkiye'ye gelsin diye yaptık. Bu yürüyüşü soruları çalınan KPSS ve diğer sınav mağdurları için yaptık. Bu yürüyüşü can ve mal güvenliği olmayan iş dünyası için yaptık. Bu yürüyüşü FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıksın diye yaptık.

Kaynak:takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER