Vali Ustaoğlu’ndan Tonya İlçesi’ne Ziyaret

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Tonya ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Tonya Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ustaoğlu, Kaymakam Osman Sayılır ile bir süre görüşerek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ustaoğlu’ndan Tonya İlçesi’ne Ziyaret

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Tonya ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Tonya Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ustaoğlu, Kaymakam Osman Sayılır ile bir süre görüşerek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Ustaoğlu’na İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen ve İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik eşlik etti. Buradaki ziyaretin ardından Vali İsmail Ustaoğlu, Tonya Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Osman Beşel’den ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tonya Muhtarlar Derneği’ni de ziyaret eden Vali Ustaoğlu, Dernek Başkanı Cemil Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. İlçe esnaf ziyareti yapan Vali Ustaoğlu, gezi sırasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Tonya Belediyesi tarafından yaptırılmakta olan Canikdere Şelalesi ve Yürüyüş Yolu’nda incelemelerde bulunan Vali İsmail Ustaoğlu buradan Çayıriçi mahallesinde evi yanan Fatih Kandil isimli vatandaşı ve ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER