İstanbul'da Hareketli Saatler! 200 Noktada "Yeditepe Huzur" Operasyonu

İstanbul'da "Yeditepe Huzur" operasyonu gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde şüpheliler ve şüpheli görülen araçlar tek tek arandı. İstanbul'da "Yeditepe Huzur" adı altında asayiş denetimi yapıldı. İl genelinde 5 bin polisin katılımıyla 200 noktada yapılan denetimler kapsamında polis ekipleri şüpheli gördükleri kişileri ve araçları aradı.

İstanbul'da Hareketli Saatler! 200 Noktada "Yeditepe Huzur" Operasyonu

İstanbul  genelinde 200 noktada saat 20.00'de başlatılan asayiş denetimine, narkotik suçlarla mücadele, mali suçlarla mücadele, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet, deniz polisi ve trafik ekiplerinin de aralarında olduğu çok sayıda polis katıldı. Operasyonda şüpheli görülenlerin Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri yapıldı. Polis helikopterinin destek verdiği operasyonda, araçların trafik kontrolleri de yapıldı. 

Kontrol noktalarından biri olan Mecidiyeköy'de de şüpheli görülen araçlar durduruldu. Araç sürücülerine ve yolculara üst araması yapıldı. Durdurulan araçlar ise polis ekipleri tarafından didik didik arandı. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER