Gurbetten Sılaya Seyahat için Lusx Gümüşhane’yi istediler

İzmir ilçeleri ve yakın illerde yaşayan Gümüşhanelilerden Lüxs Gümüşhane Turizm’in yetkililerine İzmir ilçelerine ve İzmir’e yakın olan illere sefer düzenlenmesi çağrıda bulundular.

Gurbetten Sılaya Seyahat için Lusx Gümüşhane’yi istediler

İzmir’deki Gümüşhaneliler adına Açıklama yapan Halit Aktaş, “Sadece İzmir Merkezinde bulunan il ve ilçe Derneklerine Resmi olarak kayıtlı 30 bin Gümüşhaneli var. İlçelerle beraber bu sayı 50 bini buluyor. İzmir’de yaşayan Gümüşhaneliler Memlekete giderken Trabzon’u kullanmak zorunda kalıyorlar. Artık burada yaşayan Gümüşhaneliler Lüxs Gümüşhane Turizm’in yetkililerine seslenerek Gurbetten sılaya Sıladan Gurbete kendi memleketimizin firmasıyla seyahat etmek istiyoruz ”dediler.  

Gümüşhaneliler adına açıklama yapan Halit Aktaş, “ EGE bölgesinde  Başta İzmir ,Aydın, ilçeler ve diğer illerde bulunan Gümüşhaneli  hemşerilerimizle buluştuğumuzda  buradaki Gümüşhanelilerin tek bir istekleri var Gurbetten Sılaya giderken  kendi memleketimizin Otobüs Firmasıyla Seyahat etmek istiyoruz  Bunun için Lüxs Gümüşhane  Turizm’in yetkililerinden Haftanın  belli günlerinde  de olsa  kendi memleketimizin firması ile seyahat yapalım.  Lüxs Gümüşhane Turizm’in yetkilileri  bu konuda duyarlı olmaya ve buradaki Gümüşhanelilerin sesine kulak vererek İzmir’e  Lüxs Gümüşhane  Turizm’in seferini istiyoruz “ dediler.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:01

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat yıldırım
Nevzat yıldırım - 2 yıl Önce

Gümüşhane seyatı izmirede bekliyoruz

Halit aktas
Halit aktas - 2 yıl Önce

Ege bolgesinde bulunan hemserilerimiz icin luks gumushane tercihimiz haftanin belli gunleride gelse n azinda tum hemserilerimiz gonul rahatligiyla seyahat edebiliriz

Fikri Gül
Fikri Gül - 2 yıl Önce

En azından hafta da bir sefer dahi olsa çok iyi olur.

Mevlüt Ünal
Mevlüt Ünal - 2 yıl Önce

Antalya'ya da istiyoruz. Neden kendi memleketimin firması varken diger firmalarla gidelim.

SIRADAKİ HABER