Cemal cep’e İftiramı Atılıyor!

Geçtiğimiz günlerde Cemal Cep Dolandırıcımı başlıklı haberi yaptık. Bu haberle ilgili yaptığımız araştırmalar sonunda Cemal Cep Dolandırıcımı veya Cemal Cep’e iftiramı atılıyor.

Cemal cep’e İftiramı Atılıyor!

Anında Haberler Ekibi olarak geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde Cemal Cep veya Cemal ziya Cep Dolandırıcımı başlıklı haberimizin mağdur olduğunu G.K adlı bir bayanının iddiaları üzerine yaptık.  Yapılan haberin ardından objektif olarak yaptığımız araştırmalar sonunda G.K adlı bayanın iddialarına göre Cemal Cep veya Cemal Ziya cep adlı kişinin G.K adlı bayanı evlilik vaadi vererek 150 bin lira ve Mücevherlerini alıp kayıplara karıştığı iddia edildi.

Anında Haberler Servisinin Sahibi Salih Zengin’in konuyla ilgili yaptığı araştırma sonunda G.K adlı bayanın psikoloji olarak rahatsızlığı olduğu kanısına vararak G.K adlı bayanın 5 farklı bankaya yaklaşık 45 bin lira borcu olduğu tespit edildi. Vodofon iletişim merkezine de 270 TL borcu olduğu tespit edildi. G.K adlı bayan tanıştığı erkek arkadaşlarına Bankalara olan borcu ödetmeye çalıştığını belgelerle tespit ettik.

Cemal Cep’in Kız kardeşinin Eşi kanserden ödü. G.K adlı bayan kız arkadaşına Cemal Cep’in kız kardeşini telefonla arayarak ben avukatım Cemal Cep Müvekkilimi dolandırarak kaçtı. Şeklinde Acılı kadını arayarak rahatsız etmesinin ardından acılı kadın aylarca her gün acil hastanelerinde dolaşmaya başladı. Konuyla ilgili tüm belgeler ve ayrıntılar  ilerleyen günlerde yayınlanacak. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2021, 08:22

salih zengin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Funda
Funda - 11 ay Önce

İşte Gazetecilik anlayışı bu Tepikler Salih Zengin bey

Hüseyin şen
Hüseyin şen - 11 ay Önce

Gazeteci bey Haberiniz için teşekkürler de Başlığı bayana yönelik atsaydınız daha mükemmel olurdu

Veli
Veli - 11 ay Önce

Cemal Cepin kaç dosyası var ve yıllardır aranmsina rağmen neden yakalanmiyor ?

SIRADAKİ HABER