İstanbul’da Muştalı Saldırı!

Trabzonlu Gazeteci Ömer Altıntaş’ın abisinin oğlu Hacı Selim Altıntaş İstanbul’da bir mekanda 6 şehir eşkıyasının demir çubuk ve muşta ile saldırısına uğradı.

İstanbul’da Muştalı Saldırı!

Trabzonlu Gazeteci Ömer Altıntaş’ın abisinin oğlu Hacı Selim Altıntaş İstanbul’da bir mekanda 6 şehir eşkıyasının demir çubuk ve muşta ile saldırısına uğradı. İstanbul Avcılar'da bir kafede muştalı saldırıya uğrayan 21 yaşındaki Hacı Selim Altıntaş ağır yaralandı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı. Olay geçtiğimiz perşembe Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde bulunan bir kafede meydana geldi.
Hacı Selim Altıntaş ve arkadaşı bir başka masada oturanlarla henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Hacı Selim Altıntaş, muştayla dövülerek ağır yaralandı. O anlar kafenin güvenlik kamerasına yansıdı. 
Arkadaşı kafeye kahve içmek için çağırmıştı... Muştalı dehşet
Yaralı genç olay sonrası, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Kafatasında kırık bulunan Altıntaş iç kanama nedeniyle iki kez ameliyat edildi. Altıntaş, bugün normal odaya alındı. Olayla ilgili yakalanan 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER