23 Gün sonra Cesedi Bulundu

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde ikamet eden, misafirlik için gittiği merkeze bağlı Çayırardı köyünden ayrıldıktan sonra kaybolan alzheimer hastası 84 yaşındaki Durmuş Can, kaybolduktan 23 gün sonra dere yatağında ölü bulundu.

23 Gün sonra Cesedi Bulundu
banner237

Kelkit ilçesinden, Gümüşhane merkez ilçeye bağlı Çayırardı köyünde bulunan kızına eşi ile birlikte 05 Temmuz’da taziye ziyaretine gelen, ziyarete geldiği evden ayrıldıktan sonra 23 gündür kendisinden haber alınamayan Alzheimer hastası 84 yaşındaki Durmuş Can Ölü olarak bulundu.

Gümüşhane Merkez Kırıklı Köyü yakınlarında dere içerisinde bulunan Can’ın cansız bedeni, dereye balık avlamak için giden vatandaşlar tarafından bulundu.

Edinilen bilgilere göre, ziyaret için geldikleri evden Kelkit’e dönmek için yola çıkacakları sırada eşinden önce yola çıkan Durmuş Can’ın kaybolurken aradan geçen zaman zarfına karşın bir daha haber alınamadı. Yakınlarının konuyu jandarmaya haber vermeleri üzerine harekete geçilirken Jandarma, AFAD ve vatandaşlar tarafından yapılan arama çalışmaları sonuç vermedi.

Gümüşkoza

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER