Konya’da ilginç olay!Domuz bağıyla bağlayıp kaçtılar

Konya’da ihtiyacını gidermek için yol kenarındaki tuvalete giren Muhammet Coşkun, tanımadığı kişilerce saldırıya uğradığı yetmiyormuş gibi bu kişilerce iple domuz bağı yöntemiyle bağlanıp terk edildi.

Konya’da ilginç olay!Domuz bağıyla bağlayıp kaçtılar

Konya- Beyşehir karayolunun 10'uncu kilometresinde meydana gelen olayda;  Muhammet Coşkun, Ilgın ilçesinden Konya'ya motosikletle geldiği sırada iddiaya göre ihtiyacını gidermek için yol kenarındaki tuvaletin önünde durduğu ardından tuvalete girdiği bu sırada arkasından gelen tanımadığı kişi ya da kişiler saldırıp iple domuz bağı yöntemiyle bağlayıp kaçtığı öğrenildi.

'' Saatlerce yardım bekledi''

Saatlerce tuvalette mahsur kalan Coskun’un imdadına akşam saatlerinde Beyşehir'den Konya'ya gelirken tuvalete giren 16 yaşındaki Yusuf Böğlü ve aynı yaştaki Kerem Sezer’in yetişti.  Coşkun'un yardım çığlıklarını duymaları üzerine polis ve sağlık görevlilerine haber verdi. Kurtarılan Coşkun, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Coşkun'un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis, Coşkun'a saldıranların kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER