Esenler Belediye Başkanı Göksu, FETÖ davasını izledi!

İstanbul Silivri Ceza İnfaz Kurumu'nda süren 15 Temmuz Şehitler Köprüsü davasını izleyen Esenler Belediye Başkanı Ak Partili Mehmet Tevfik Göksu, "Ben inanıyorum ki adalet bunlara gerekli cezayı verecek. Milletin vicdanındaki mahkûmiyetleri adaletin de önünde tecelli edecek" dedi.

Esenler Belediye Başkanı Göksu, FETÖ davasını izledi!
banner182

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişimi sırasında, aralarında reklamcı Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'un da aralarında bulunduğu 34 kişinin 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit edilmesiyle ilgili, haklarında 37'şer kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istenen 135'i tutuklu, 143 sanığın yargılandığı davanın 20'nci duruşması sürüyor. İstanbul 25'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısında yer alan binadaki büyük salonda yapılan duruşmayı, Esenler Belediyesi Başkanı Ak Partili Mehmet Tevfik Göksu ile Ak Parti İstanbul milletvekilleri İsmet Uçma ve Mehmet Ali Pulcu da izledi.
Duruşmaya verilen ara sırasında gazetecilere açıklamada bulunan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, önce, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin kentinde terörist hedeflerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekâtı'nda şehit olan askerlere Allah'tan rahmet dileyerek dualarının Mehmetçiklerle beraber olduğunu söyledi. Göksu, "İnşallah Afrin'de terör koridoru delinerek, ülkemizin bekasına kasteden ne varsa hepsi tertemiz olacak. Mehmetçiğimiz ne kadar büyük ordu olduğunu ve bu milletin vicdanını Afrin'de nasıl temsil ettiğini çok iyi gösteriyor. Rabbim onlar güç kuvvet versin" dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER