Operasyon Bölgesini Canlı İzledi

Siirt Valisi Fuat Atik, Güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonda 5 PKK’lı Teröristleri etkisiz hale getirilen olay yerini inceleyerek içişleri Bakanı Süleyman Soyluya operasyonla ilgili bilgi verdi.

Operasyon Bölgesini Canlı İzledi

Siirt Valisi  Ali Fuat Atik, Baykan ilçesinde güvenlik güçlerince dün  düzenlediği operasyon kapsamında 5 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon bölgesinde incelemelerde bulundu. Operasyona katılan güvenlik güçleriyle bir araya gelen Vali Atik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla canlı yayınla yaklaşık yarım saat süren telefon görüşmesinde, operasyon ile ilgili bilgi verdi. Bakan Soylu ile yaptığı görüşmede Vali Atik “Güvenlik güçlerimizi terör örgütü PKK’ya karşı operasyonlar aralıksız devam ediyor. Bu bölgede 5 PKK’lı terörist etkisiz hale getirilmiştir. Bizlerde bugün güvenlik güçlerimiz ile beraber operasyonların olduğu bölgede inceleme yaptık ve bilgi aldık” dedi.

Bakan Soylu ile yaptığı görüşmenin ardından Vali Atik, operasyondaki güvenlik güçlerini tebrik ederek, terörle etkin ve kararlı mücadelenin kararlılıkla ve azimle devam edildiğini belitti.

Operasyon bölgesinde Vali Ali Fuat Atik’e, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay ve İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay eşlik etti.

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER