TESLİMİYETE DAİR !

TESLİMİYETE DAİR !

Sayın Devlet Bey'in Danışmanı Şefkat Çetin' in , Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, Semih Yalçın'ın ve de Sadri Durmaz,ın hemşehrisi gazeteci ve danışman Metin Özkan Habertürk Tv de ilk turda Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan büyük farkla başkan olarak seçilir dedi .Öyle bir iştahla ve sevecenlikle ifade ettiler ki daha önceki yıl ve yıllarda akp ye akp lilere Başbakana , C Başkanına yaptığı giderleri unutmuşcasına Türk Milleti 'ni saf zannederek konuşmalarını iştahla yapıyorlar. San ki bir Ülkücü başkan seçiliyormuşcasına , ne istek beee ,bu ne iştah ne celal!

Devlet Bey, geçen yıla kadar Erdoğan'a ,Erdoğan'ın da Devlet Bey'e hakaretlerini dinleye dinleye Tv yi açamaz olmuştuk. Şimdi neler oldu da Ülkücü Hareket tepki göstermesine rağmen Bahçeli sanki boynunun borcuymuş gibi, akp sessizken bizim başkan adayımız R Tayyip Erdoğan'dır diyor. Bu alınan kararla tekrar bir kırılma dalgasının geleceğini bilmiyorlar mı? Artık herkesin aklından geçen belli! Ülkücülerin partisi bitirilmek mi isteniyor?

Daha bir kaç ay önce kurulan İyi Parti genel başkanı Meral Akşener, ben başkan adayıyım derken, 50 yıllık MHP nin genel başkanı biz aday çıkartmıyoruz,adayımız Erdoğandır diyor. Siz başkan olmak istemiyorsanız, siz iktidar olmak istemiyorsanız, siz devleti yönetmek istemiyorsanız biz ne yapalım efendi? Şimdiye kadar elimizden ne geldiyse yaptık,kanımızla, canımızla, paramızla, ailelerimizle, bizden daha ne istiyorsunuz? Biz sizlerden sadece Ülkücü duruşu istedik, ama duramadınız !Size hakaret edenlere teslim oldunuz.Yazık !

Ve Ülkücü Hareket 'e ikinci yeni bir kıran girmesinin yolunu açtınız. Anlamadığımız şu ki ; Ülkücü Hareket koptukça yeni kopmalara sebebiyet verecek adımlar tekrar atılmaya devam ediliyor. 47 yıllık bir Ülkücü olarak artık düşünmeden edemiyoruz,neler oluyor,bu nasıl bir siyaset, bu nasıl bir tavır ?Bu durumlar ,teslimiyet değil midir? Ülkücü Hareketi batırmak ,bölmek ,parçalamak değil midir? Şu an Ülkücü Hareket son bir yıl ki kadar çıkılmaz bir ortama düşmemiştir.

*İki yıl öncede Sayın Erdoğan'a hesap sormazsak namerdiz diyorlardı.

Anlamadığım şu ki Ankara'ya seçilip gidenler Ankara da olunca milli davayı da şahsiyeti de, dürüstlüğü de, halkı da bırakıyorlar zahir . Siyasetçi- politikacı oluyorlar her şey bozuluyor,liderin kuklası oluyorlar.

Ülkücü şehitleri , verilen mücadeleyi, çekilen acıları düşündükçe ağlamamak elde değil! Özellikle İyi partinin açılmasının müsebbibi bu akp ye teslim olanlar değilmidir? Demokrasi gereği kongre istekleri gasp edilen delegeler daha ne yapmalı idiler? MHP nin en önde gelen fikir hocaları artık çıkış yolu bulunamayınca, İyi partiyi kurmak zorunda kalmışlardır. Tüm bu gelişmelerin müsebbibi Erdoğan'a kayıtsız şartsız teslim olanlar değil midir?

Başbuğ Alparslan Türkeş, Dursun Önkuzular ve tüm diğer Ülkücü şehitlerimiz şu ana kadar yapılan hataları izliyorsalar eğer, toprağın altında nasıl da göz yaşı döküyorlardır, bizim döktüğümüz gibi! Yazık dememek elde değildir maalesef !

Saygılarımla...

Cevat NAS

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun
Harun - 1 yıl Önce

Hay yüreğine sağlık. Harika bir adammsın .Saygılar.

Halil
Halil - 1 yıl Önce

Sayın yazar gerçekleri korkmadan yazdığınız için size minnettarız.Saygılar

Faik Aydöner
Faik Aydöner - 1 yıl Önce

Sayin cevat bey icindeki şüpheleri gidere bilmenin yolu gidersin Ankaraya cikarsin sayin Bahcelinin karşisina dersinki sayin Bahceli size ne oldu da bu ülkeye bu kadar sahip cikiyorsun yoksa bizim bilmediyimiz bir gücmü var ülkeyi ve Türk milletini paramparca edecek?
Nedir bu kadar söylenilen sözlerden sonra niye bu kadar Cb ligina destek veriyorsun!
Oda size cevabini verir böyle yazilarla bir yere varamazsin hani 47 yildiyorsunya boş gecirmuş olursun.
Saygilar

Bora
Bora - 1 yıl Önce

Sayın Faik Aydöner birazcık aklınızı kullanın.
Varsayımlar üzerinden konuşmayın gerçekler üzerinden konuşun.
Bırakın artık Allah’ın bahşettiği aklı kullanmadan birilerine koşulsuz şartsız inanıp güvenmeyi.

Elif
Elif - 1 yıl Önce

Bahçeli akp nin uşağı olmuştur. Ne hata işledi sonra ortaya çıkacak.

Fatih
Fatih - 1 yıl Önce

sayın yazar ,harikasınız. Allahına kurban olayım.

Semih
Semih - 1 yıl Önce

Sayın Aydöner vAllahi uyuyorsunuz.Yazık...