Gözlerinden Sevgi Fışkırıyor!

Torul Belediye Başkanlığı için ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Görevinden istifa eden Evren Özdemir, MHP'den Belediye Başkanlığı A.adayı olarak Müracaat yapan Özdemir, MHP'ni Torul Belediye Başkan Adayı oldu.

Gözlerinden Sevgi Fışkırıyor!

MHP'den Torul Belediye Başkanlığı Kemal Emiroğlu ve Evren Özdemir, Belediye Başkanı A.Adayı olan Kemal Emiroğlu, Torul MHP İlçe Başkanlığında yapılan toplantının ardından açıklama yapan Emiroğlu, A.adaylığından çekilerek tercihini Evren Özdemir'den kullandı.

MHP Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'de  Torul Belediye Başkan adayı Torul'un gülen yüzlü ve gözlerinden sevgi fışkıran Evren Özdemir'i  Belediye Başkan Adayı olarak açıkladı.

Evren Özdemir,Torul'da her kesim tarafından sevilip sayılan bir kişiliği olduğunu ifade eden ilçe halkı Özdemir, hakkında düşüncelerini şöyle açıkladılar. "Torul Gümüşhane'nin ücra köşesinde unutulmuş bir ilçede herkes bir birini çok iyi tanır. Evren Özdemir, gerek sokakta gerekse Torul parkında gerekse her ortamda  karşılaştığı zaman insanlara sıcak sarılışında adeta Özdemir'in gözlerinin içinden sevgi fışkırıyor olduğunu çok rahatlıkla göre biliyoruz" ifadelerini kullandılar.

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER