Gümüşhane'nin Torul ilçesinde Ülkü ocaklarının SM Hastası Ömer Ashaf için Düzenlediği Orta öğretim Teşkilatının Düzenlediği organizasyon da Torul'u minik Öğrencilerden Asaf'a  3 bin 615 TL destek  verildi.

Gümüşhane'de Ölümcü kas hastalığına  yakalanan SMA hastası olan Evladımız Yunus Emre Bebeğin Kampanyasında Büyük rol üstlenen Gümüşhane Ülkü ocakları, diğer SMA hastaları içinde  kolları sıvayarak Gümüşhane'de ve İlçelerinde olan SMA hastaları için harekete geçti.

Gümüşhane'nin Şiran ilçesinde  Ölümcü Kas Hastalığına yakalanan evladımız Ömer Ashaf Bebek için Torul Ülkü ocakları ilçede Ortaöğretim Birimi organizasyonu düzenleyerek ilçe Meydanında  Ömer Ashaf için açılan Standa  Torul'u miniklerden ve Büyüklerin de desteklediği  kampanyada Şiranlı Evladımızın Hesabına 3 bin 615 TL yatırıldı.

MHP Torul  ilçe Başkanı Temel Özcan’ın da destek verdiği organizasyonda toplanan Paralar Ömer Asaf’ın Valilik onaylı hesabına gönderildi.

Ülkü Ocakları Torul İlçe Başkanı Recep Yiğit konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Daha önce İl Başkanımız Serkan Alp'in önderliğinde Yunus Emre bebeğimiz için benzer organizasyonlar düzenlemiştik, şimdi de devam ettiriyoruz. İnşallah Çınar Topuz bebeğimiz için de bu programlara devam edeceğiz. Bizlere bu konularda her zaman destek olan İl Ocak Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

Ülkü Ocakları’nın önümüzdeki günlerde hem Ömer Asaf hem de Çınar Topuz bebek için büyük organizasyon düzenleyeceği öğrenildi.