Trabzon'da kaza: seyir halindeki otobüsün ikiye ayrılma görüntüleri

Trabzon'un Yomra İlçesi'nde, körüğü kopunca kontrolden çıkan belediye otobüsü, park halindeki 2 otomobile çarptı. Otobüsteki 3 kişinin yaralandığı kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaza, saat 13:00 sıralarında Trabzon'un Yomra İlçesi Yalıncak Mahallesi Karadeniz Sahil Yolu'nda meydana geldi. Müfit Ustaoğlu yönetimindeki 61 VV 265 plakalı belediye otobüsünün seyir halindeyken körüğü koptu. İkiye ayrılan otobüs, kontrolden çıkıp park halindeki 61 ED 476 ve 34 ABG 07 plakalı 2 otomobillere çarptı. Kazada, otobüsteki 3 yolcu yaralandı. Yaralılar, ambulansla Kanuni Eğitim ve Araştıra Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle trafiğe kapanan yol bir süre sonra yeniden ulaşıma açıldı. Kaza anı ise bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı.
Kazada, park halindeki otomobilinde hasar oluşan Muhammet Kazancı, “Araçtan ekmek kasalarını boşaltıyordum. Otobüs bir anda gelip bizim araca çarptı ve durdu” dedi.    

YARALILARIN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Trabzon'da otobüsün ikiye ayrıldığı kazada yaralanan 3 kişinin kimlikleri belli oldu. Yaralıların Rabia Gedikli (23), Sibel Nişancı (22) ve Şenol Özkan (28) olduğu öğrenildi. Yaralıların durumlarının iyi olduğu bildirildi.

     

YORUM EKLE

version="1.0" standalone="yes"?> <