MİLLETVEKİLİ KÖSEOĞLU, İSTANBUL’DAKİ TERÖR SALDIRISINDA YARALANAN POLİS MEMURUNU ZİYARET ETTİ

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, 2016 yılında İstanbul Beşiktaş’taki terör saldırısında yaralanan ve Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden Bayburtlu polis memuru Muammer Ateş’i ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ KÖSEOĞLU, İSTANBUL’DAKİ TERÖR SALDIRISINDA YARALANAN POLİS MEMURUNU ZİYARET ETTİ
banner182

Milletvekili Köseoğlu, “Gazimizin bilinci kapalı ve tedavisi devam ediyor. Rabbim Muammer kardeşimizin şifasını verir İnşallah.” dedi. Bayburt'un Çatıksu Köyü'nden olan Muammer Ateş, İstanbul'da 10 Aralık 2016'da oynanan Beşiktaş-Bursaspor karşılaşmasının ardından Vodafone Park çevresinde gerçekleşen hain terör saldırısında boynuna gelen şarapnel parçası ile ağır yaralanmıştı. Tüm Türkiye'yi yasa boğan saldırıda 40 kişi şehit düşmüş, 155 kişi ise yaralanmıştı.İlk olarak İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavisi yapılan Ateş, geçtiğimiz yıl ise Trabzon’daki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmişti.AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, halen burada tedavisi süren Ateş’i ziyaret ederek gazi polisin son durumu hakkında hastane Başhekimi Hülya Kılıç Yılmaz’dan bilgi aldı.

Milletvekili Köseoğlu, “Gazimizin bilinci kapalı ve tedavisi devam ediyor. Hastane yetkilileri ellerinden gelen bütün gayreti gösteriyor. Rabbim Muammer kardeşimizin şifasını verir inşallah. Allah yardımcısı olsun. İnşallah en kısa zamanda iyileşerek aramıza dönecek.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER