Murat Aslan Özür Diledi

Arap turistlere "Ne Tenkyusu" diye bağırdığı videosuyla gündeme oturan Murat Aslan özür diledi.

Murat Aslan Özür Diledi
banner237

Arap turistin rezervasyonu iptal etmesine sinirlenen Murat Aslan isimli vatandaşın öfkesi, sosyal medyada hızla yayılarak gündeme oturdu. 

İnternet üzerinden yaptığı konaklama rezervasyonunu iptal eden Arap turiste karşı vatandaşın öfkesi, sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde turiste kızan Murat Aslan isimli şahıs, turistin 'Thank you' (teşekkür ederim) sözleri üzerine, "Ne tenkyusu, yok tenk yu menk yu'' diyerek aracın camından kafa atmaya çalıştı. 

Arap turistlere öfkelenerek saldırmaya çalışan Murat Aslan açıklamasında pişman olduğunu ve özür dilediğini söyledi. Olayın bir kavga olmadığını ve farklı şekilde lanse edildiğini belirterek "Ben arabulucu olarak oradaydım. Birşeyleri anlatmaya çalışıyorum ama arkadaşın fevri tavırları çok sıradışıydı. Ben kayınçomu sakinleştirmeye çalışırken bu sefer Arapları sakinleştirmeye çalıştım. Biz onu arayıp buluşma teklifinde bulunmadık. Biz onu aramışız, kenara çekmişiz neden böyle birşey yapalım? Sonra telefon kaydı yapmaya başladı. Kayda başlayınca ve hareket yapınca beni tahrik etti ve gayri ihtiyari hamlede bulundum." diye kendini savundu. 

TURİZM İL MÜDÜRÜ TURİSTLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla ilgili Trabzon Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu yaşanan olay nedeniyle Arap aileyi bularak yaşanan tatsız olay nedeniyle özür diledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER