Trabzon’da Eğitim Gümüşhane’ye Emanet

Bir Süredir Trabzon Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın görevden alınması konuşulurken Sonunda Milli Eğitim Bakanlığında Emriyle İl Milli Eğitim Müdürünün Görevden Alınarak yerine Gümüşhaneli Hemşerimiz Hüseyin Burak Fettahoğlu Trabzon Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Trabzon’da Eğitim Gümüşhane’ye Emanet

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Trabzon Bürokrasisinin görevden alınmasını beklerken Sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Hızır Aktaş, Görevden alınarak yerine Ankara merkez teşkilatında Daire Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Burak Fettahoğlu, Ankara’da Ders Kitapları ve Yayınlar Daire Başkanlığı görevini Sürdüren Gümüşhaneli hemşerimiz Hüseyin Burak Fettahoğlu, Trabzon’da daha önce İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevi yaptı. Trabzon Milli Eğitimi Gümüşhane’ye emanet

1979 yılında Gümüşhane İli Kelkit İlçesinde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini 19 Mayıs Üniversitesinde Yüksek Lisans eğitimini Erzincan üniversitesinde tamamlayan Fettahoğlu Evli ve üç çocuk babasıdır.

2002 yılında mesleğe öğretmen olarak başlayan Burak Fettahoğlu Gümüşhane ilinde birçok farklı okul ve kurumda yöneticilik görevlerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2021, 12:29

salih zengin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER